HAKKIMIZDA

15.000 kişilik üretim kapasitesiyle hizmet kapsamında Gaziantep’in en büyük, en modern, en güvenilir kurumsal yemek tesisi olan CHEF KITCHEN, toplu yemek ve catering hizmeti vermektedir. CHEF KITCHEN toplu yemek üretim tesisimiz, 2.750 metrekare kapalı, 1500 metrekare açık alan olarak inşaa edilmiştir.

Tasarımı modern gıda bandına uygun olarak yapılmış olan tesisimizde, 60 kişilik uzman personel kadrosuyla hazırlanan kahvaltı, öğle yemeği, akşam yemeği ve gece yemeklerimiz 12 araçlık dağıtım filomuz tarafından müşterilerimize ulaştırılmaktadır. İş merkezleri, fabrikalar, okullar, hastaneler, bankalar ve sanayi kuruluşlarından oluşan müşteri kitlemize kaliteli, lezzetli ve sağlıklı yemekler sunmak için tüm ekibimiz Toplam Kalite Yönetimi kurallarına uygun olarak hareket etmektedir.

Kurulduğumuz günden bugüne, müşterilerimize verdiğimiz değer, ürettiğimiz kaliteli ve lezzetli yemekler, uzman ekibimiz, dünya standartlarındaki teknolojimiz, topluma ve çevreye karşı duyarlılığımız, CHEF KITCHEN’ın hazır gıda sektörünün en önemli firmalarından biri haline gelmesini sağlamıştır. CHEF KITCHEN, yemeği bir sanat olarak gören, yemek pişirmek ve paylaşmaktan keyif alan, birbirlerini ve işini seven insanların oluşturduğu büyük bir ailedir.

Ailemizi oluşturan profesyonel yöneticiler,  gıda mühendisleri, açşılar ve çalışanlar, başarılarını aldıkları ulusal ve uluslararası kalite belgeleri, sertifikalar ve ödüllerle kanıtlamışlardır.

‘Koşulsuz müşteri memnuniyeti’ ilkesiyle hareket eden CHEF KITCHEN, yenilikçi vizyonu, dinamik yapısı, insana ve teknolojiye yaptığı yatırımlarla her geçen gün gelişmeye ve büyümeye devam etmektedir.